» Комментарии » Страница 2

Гpуппа: Администраторы
Pегистрация: 30.12.2006
 • 605
 • 258
Ну так для этого я старые популярные игры, в которые студентом играл и публикую.
Как считаете стоит опубликовать Neverwinter Nights, интерес будет?

--------------------
 • 0
     

Гpуппа: Посетители
Pегистрация: 18.08.2015
 • 3
Спасибо, Swordmaster, дай небо тебе здоровья! Сколько раз меня выручал твой сайт!
 • 0
     

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
У меня свой спор с Симоненко. Конкретно по описаному шлему. Выполнен методом литья в земляную форму(характерная поверхность внутри шишака), механическая обработка (следы напильника на торце) формовка поверхности - шлем на болване зажатом в токарном станке прикатан гладилкой - характерные концетрические следы и след на шишаке от упора задней бабки
 • 0
     
20 сентября 2017 13:18 

Гpуппа: Администраторы
Pегистрация: 30.12.2006
 • 605
 • 258
Ой, я й забув що ця публікація є smile
Наразі все давно не те і не так. Дуже багато води з тих пір утекло

--------------------
 • 0
     
19 сентября 2017 22:18 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Невблаганний досвід - кому б того як не хотілося - показує, що саме заможні держави з міцною національною ідеологією мають пристойний рівень добробуту населення – не кажучи вже про добросовісний уряд! Проросійськи налаштована п'ята колона це чудово усвідомлює, тому й намагається будь-які, навіть найменші спроби захистити національну гідність намагається затаврувати як "фашизм" та "екстремізм", при цьому, щоб було в що тикати пальцем, непроти й профінансувати який-небудь не зовсім дієвий, але "показовий" захід чинної влади у цьому напрямку. Хоча частіше просто здіймають лемент з приводу "насільствєннай украінізациі", тимчасом як тролінг україномовних дітей російськомовними викладачами, нахабне і хамське ігнорування (навіть заперечення!) персоналом україномовності клієнтів - надто часто повторювана реальність, про яку в наших ЗМІ - мов води до рота набрали! Тимчасом як у Європі подібне ставлення було б скандалом, можливо із тюрмою. Це суто до прикладу, як живуть там, де багатьом подобається (нашим продажним олігархам в тому числі - рушіям "прагрєса"). З україномовних частенько намагаються зробити мало не фашиствуючих тварюк, які, мовляв, хочуть від усіх і негайно вмить перемінити на україномовних, замість того, щоб створити реальні умови. Хоча, з іншого боку – яка причина такої впертої, майже озлобленої затятості в декого не переходити на українську?
(Саме ОЗЛОБЛЕНІСТЬ на цілком коректно висловлене прохання - не лише моє - зустрічав не раз...)
Та в якій нормальній європейській державі подібне мислиме?!
Тому багатьох людей цілком природньо, дістали цією несправедливістю, для якої вже нормальних слів не знаходиться – щоб у незалежній державі панувала мова окупанта, який досі, доречі, не рветься щось повернути крадені з України протягом віків(!!!) архіви й літописи, музейні цінності!..

Людей усіляко відгороджують від україномовного середовища, вперто й агресивно нав'язуючи російськомовне. Саме тому я, наприклад (як і більшість), цілком толерую російськомовних (інша справа, звісно – персонал у закладах, де присутнє обслуговування, та представники влади – бо вони представляють ДЕРЖАВУ та одержують за її рахунок працю й гроші: тому зобов’язання цих категорій є загальновідомими). Зокрема тому, що знаю (з їхніх слів), що чимало з задоволенням спілкувалися б українською, якби... мали можливість вивчити! А для цього потрібне, звісно, УКРАЇНОМОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ на вулиці, на ТБ та В БІЗНЕСІ. Хоча з іншого боку, для людей беручких та завзятих, засобів - море. Але не можна з усіх вимагати надзусиль, і саме тому тому всюди, де лише можна - потрібно створювати й відповідні умови - ЩОБ ЛЮДИ ЧУЛИ УКРАЇНСЬКУ, і не покладатися на те, що це буде "вигаднєє", принесе між усіх славу чи ще якісь матеріяльні чи моральні дивіденди... Чесні люди не живуть так впринципі. Просто більшість над цим навіть не замислювалися.
Це справді буває не так легко.
Такі у нас насьогодні й проблеми. Звісно, на відміну від економічних (які є насправді їх наслідком, бо чиновник, який не визначився, Українець він чи ні, і дозволяє собі на роботі спілкуватися мовою чужої держави - він і не буде твердо відстоювати українські інтереси, зокрема економічні! Де ж узятися добробуту?!?!!?!?) проблем, проблеми культурні нам наполегливо фінансуються з-за кодону (відомо якого). Нажаль це факт.

(ЦЕ ВЖЕ ДО АДМІНІСТРАТОРІВ, КОМЕНТАРЯ ЗОВСІМ НЕ КОНЧЕ ПУБІЛКУВАТИ)

Вибачайте, якщо втомив численними коментарями за вечір..)
Наболіло просто...
(І не в мене одного, доречі - хоч від чужих неприємностей і не легше.)
 • 0
     
19 сентября 2017 22:09 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Рагнаре, приємно, що є адекватні люди й в РФ. Ми тут насправді це знаємо і, як Ви самі знаєте, дуже цінуємо. Але ж Ви самі бачите, що, скільки б їх (цих адекватних людей) не було, не вони визначають політику вашої держави.

До того ж із деякими Вашими словами погодитися ніяк не можна.

Наприклад, ось це:
«Тот же Владимир Мономах уже не был единым правителем, но был одним из многих. И при нём князья резались не менее жестоко и безжалостно»
зовсім не відповідає Істині, тому що Мономах якраз і пролавився тим, що об'єднав Київську Державу заново. Його син, Великий Князь Київський Мстислав Великий тому й названий Великим, що успішно продовжив політику батька.

Що ж до усобиць, то вони почалися не "відразу по смерті Ярослава" (буцімто він сам прийшов до влади не внаслідок усобиць))!), а з Олега Гориславича - правда.

Але ж ось Боголюбського, взагалі-то, звинувачують не в початку усобиць(???), - а в розоренні та страшенному сплюндруванні Києва - такому, що, як відзначав літописець, і від язичників не траплялося!!

Так, Юрій Долгорукий не прагнув принизити статус Київа - зате дістав киян своїм урядуванням так, що "протяг" протягом чергового правління усього рік, а князя Ізяслава, від котрого він без бою втік попереднього рзау, вітали, як визволителя. (Що можна виснувати з "інформаційної підтримки" киянами Ізяслава напередодні... Читайте Леонтія Войтовича).
Краще б уже, може, дійсно, як Андрій - розбудовував собі своє там, у Заліссі, за що його ніхто і не чіпав би (як і не чіпав, доречі, Андрія - той нарвався лише через власну владолюбність (риса, доречі, несумісна зі святістю), чому свої й пришили)... Так ні! Треба ж іще при цьому й спюндрувати чуже так, щоб Київські Золоті Ворота не "засвічували" Золоті Ворота Владимирські!
В цьому полягали претензії.
 • 0
     

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Версія цікава.
Зрештою, не один народ міняв і столицю, і самоназву і частково навіть територію проживання, так що нічого дивного.
Вважате, що ми "в тренді"!))
 • 0
     

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
"этнического единства русских больше не существовало."

Більше скажу: "этнического единства" взагалі ніколи не існувало на просторах Київської Держави.
Про яку "етнічну єдність" на неозорих просторах між Білим та Чорним морями узагалі можна вести мову?!))
Та й узагалі, як можна забути, що Київький князь, запрошуючи до себе Владимиро--Суздальського, казав "Прийди, брате, до мене НА РУСЬ"?
 • 0
     
19 сентября 2017 21:28 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Що далі в текст, то більше інтригує!..))

(Будь ласка, в такому* разі вже називайте мінімум бажаних знаків, щоб Управа (адміністартор)) ) Сайту вважали коментаря таким, який "несе корисну інформацію".))
Наперед спасибі.)

__________________
* ...Якому - чит. нижче.)) (Прим. Авт.-Ред.)
 • 0
     
19 сентября 2017 20:54 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
"Долгое время пребывания в роли колонии другой страны оставило в нас глубокий след, время, проведенное в условиях зависимости от другого государства, искривило самосознание немалой части украинского народа, что послужило формированию комплекса исторической вторичности."

Схоже на те - інакше писали б статті (зокрема такі, як ця) своєю мовою.
(І не докотилися б до того, щоб перекладати україснькі матеріали на російську (!?!?!), замість того, щоб перекладати російські на українську.
Цинічно вдавати, нібито це всім не відомо: мова визначає також характер, спосіб мислення і звідси - ментальність, а не просто є якимось "утилітарним засобом укомфорнтнення життя". Тому й треба всілякор допомагати оджне одному вивчити україсньку Мову - а не продовжувати русифікацію під виправданням, що "Росія нам не ворог". Ворог, який всі культурні явища викоритовує в першу чергу як політичні. Неприпустимо ігнорувати це.)
Подібне несмилиме в нормальній Державі.
 • 0
     
6 сентября 2017 16:41 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Ппц... Скачал и не рабьотает exe файл. На 10-ой винде не работает что ли ? Это же горе дикое. Спасите, помогите !!!
 • 0
     
4 сентября 2017 16:43 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Для фанатов Героев 3 сделали онлайн игру с той же графикой.
HeroesLAND
 • 0
     

Гpуппа: Администраторы
Pегистрация: 30.12.2006
 • 605
 • 258
На мониторе (том который на столе) есть кнопки сдвига изображения, только при выходе из игры, придется двигать картинку монитора братно

--------------------
 • 0
     
30 августа 2017 10:21 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
SHARIK,Помоги мне пожалуйста! Скачал нажал установить. Ввел ключ и имя диска который скачал. И все, постоянно потеря соединения. И да, запустился все-таки. Нажимаю синг плееер. А там "скачайте полную версию для игры в сингл плеере". И да если я что-то делаю не так напишите. 
 • 0
     

Гpуппа: Администраторы
Pегистрация: 30.12.2006
 • 605
 • 258
Цитата: moto1365
все супер но есть одно НО. как сделать что бы замок открывался полноекранно ???

Никак. Этого сделать невозможно.

--------------------
 • 0
     

Гpуппа: Посетители
Pегистрация: 8.06.2017
 • 1
все супер но есть одно НО. как сделать что бы замок открывался полноекранно ??? помогите плиз.

 • 0
     

Гpуппа: Посетители
Pегистрация: 3.05.2017
 • 1
спасибо игра на 64 семерке пошла не сразу пришлось графику менять
 • 0
     
28 марта 2017 18:32 

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
Добрый день.
Все сделал, как написано, создал образ, поменял совместимость, игра устанавливается, но потом выдает неизвестная версия директХ. После этого все, вылетает. Как это исправить? Заранее спасибо.
 • 0
     

Гpуппа: Прохожие
Pегистрация: --
А сколько стоит булава? Без рисунков и надписей...
 • 0
     

Гpуппа: Администраторы
Pегистрация: 30.12.2006
 • 605
 • 258
орал мэн, эти термины для обозначения оружия были введены учеными для удобства, что бы самим отличать ножи и кинжалы.

Махайра - это нож в современном греческом, например.

--------------------
 • 0